KONST / Litografier / Färglitografi 12837106
nr 1283 7106
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 78/250, Par. Motivet: 49x40 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:09:03
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.200 kr
21 okt